The 5 AM Club: Own Your Morning, Elevate Your Life

132,000تومان220,000تومان (-40%)

1 عدد در انبار

کد محصول: 21059|نویسنده: Robin S. Sharma|نوع کتاب: انگیزشی و موفقیت|ناشر: HarperCollins Publishers|شابک: 9781443456623|تعداد صفحات: 336|تعداد جلد: 1

کتاب The 5 AM Club اثر Robin S. Sharma

کتاب زبان اصلی The 5 AM Club اثر کارشناس و مشاور افسانه ای رابین شارما، با نام The 5 AM Club: Own Your Morning, Elevate Your Life روایت داستان دو غریبه است که با یک فرد بسیار پولدار آشنا می‌شوند. آن‌ها از آموزه‌ها و دستورالعمل‌های فرد پولدار بهره می برند تا مسیر موفقیت و ترقی را بپیمایند. شارما در این اثر از اهمیت پنج صبح بیدار شدن می‌گوید، او از این زمان به ‌عنوان ضربان تپنده‌ ی جهان یاد می ‌کند و به همه‌ ی افرادی که به‌ دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می ‌کند سحرخیز باشند. او معتقد است در این زمان افراد از هوشمندتر هستند و بدنشان نسبت به زمان‌ های دیگر روز از انرژی بیشتری برخوردار است. هدف اصلی این کتاب از نامش مشخص است، کتاب شامل آموزه‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا میزان بهره‌وری ‌تان با برنامه ‌ی صبحگاهی افزایش یابد. با داشتن برنامه‌ی منظم و سحرخیزی افراد می‌توانند در کار، زندگی شخصی و روابطشان موفق‌تر عمل کنند و از زمانشان به نحو احسن استفاده کنند. نکات ارائه شده در کتاب باشگاه پنج صبحی ها ساده و آسان است و هر فرد می‌تواند آن‌ها را عملی کند.

درباره کتاب

کتاب The 5 AM Club اثر رابین شارما شامل فصل‌های متعدد و گوناگونی است و خواننده را به سحرخیزی و استفاده‌ی درست از زمان راهنمایی می‌کند. اقدام خطرناک، برخوردی غیرمنتظره با یک غريبه‌ ی عجیب، رها کردن حد متوسط و هر آنچه معمولی است، ماجرایی عجیب در رابطه با به دست گرفتن کنترل صبح، پرواز به قله‌های بهره‌وری، مهارت و شکست‌ناپذیری، آماده‌سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود، روش ۵ صبح: برنامه‌ی صبحگاهی سازندگان دنیا، چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت، چهار زمينه‌ی تمرکز افراد تاریخ‌ساز، هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان روزگار، اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها، تشریفات عادت‌سازی را کشف می‌کنند، اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول ۲۰/۲۰/۲۰ را می‌آموزند، اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند، اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره‌ی ده تاکتیک نبوغ مادام‌العمر آموزش می‌بینند، اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه‌ی دوگانه‌ی عملکرد نخبگان را می‌آموزند و اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگی خودشان تبدیل می‌شوند عناوین برخی از فصل‌های کتاب هستند. کتاب علاوه بر فروش بالای جهانی، در ایران نیز طرفداران فراوانی بدست آورد.

درباره نویسنده

رابین شارما نویسنده کانادایی یونانی است که او را بیشتر برای اثر مشهورش « راهبه ای که فراری اش را فروخت » می شناسند. « رابین شارما » تا بیست و سالگی به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بود؛ در آن زمان او نخستین کتاب خود به نام Megaliving که در مورد مدیریت استرس و معنویت بود، منتشر کرد. چند سال بعد، او کتاب «راهبه ای که فراری اش را فروخت » را به چاپ رساند و به شهرت جهانی رسید. تاکنون، او دوازده کتاب دیگر را منتشر کرده است. همچنین، او موسس شرکت « Sharma Leadership International» می باشد.

توضیحات تکمیلی

کد کالا

21059

نویسنده

Robin S. Sharma

زبان

انگلیسی

ناشر

HarperCollins Publishers

شابک/ISBN

9781443456623

تعداد جلد

1

سال چاپ

1398

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد سخت (چاپی)

نوع صحافی

دوخت + چسب گرم

تعداد صفحات

336

نوع کاغذ صفحات

بالکی کرم 60 تا 70 گرم

رنگ متن

سیاه و سفید

منو اصلی

The 5 AM Club: Own Your Morning, Elevate Your Life

132,000تومان220,000تومان (-40%)

افزودن به سبد خرید