MENSCHEN A2.1

112,500تومان250,000تومان (-55%)

71 عدد در انبار

کد محصول: 60100|نویسنده: Charlotte Habersack, Angela Pude, Franz Specht|نوع کتاب: آموزشی|زبان: آلمانی|ناشر: Hueber Verlag|شابک: 9783193019028|تعداد صفحات: 99|مجموعه MENSCHEN

شناسه : 8000-60100 دسته بندی ها: , برچسب:

کتاب MENSCHEN A2.1 تالیف Charlotte Habersack, Angela Pude, Franz Specht 

سری کتاب‌های Menschen برای علاقمندان به زبان آلمانی طراحی شده است. این کتاب زبان آلمانی را در قالب داستان‌ها و احساسات مردم به زبان‌آموزان معرفی می کند و آنها را تشویق می‌کند که زبان آلمانی را از پایه با قدرت تمام شروع کنند. هر کتاب در 24 بخش نوشته شده است. تمام موضوعات کتاب در قالب بیان داستان می باشد و محتوای کتاب شامل ، مکالمه و فایل‌های صوتی به همراه لغات با تصاویر مربوطه است. در کنار مطالب اصلی کتاب نیز، تمارین و بازی‌ها و فایل‌های ویدیویی وجود دارند که از آشنایی کامل زبان دوستان با مطالب گفته شده در متن اطمینان حاصل شود.

در انتهای هر بخش از کتاب یک تست در مهارت نوشتن انشا و مکالمه وجود دارد که به مطالب گفته شده در درس کاملا مرتبط است. چهار بخش اضافه نیز در کتاب است که مجلات و متن‌های اضافی را برای افزایش درک مطلب زبان‌آموزان فراهم می کند. این سری کتاب‌ها به همراه CD,DVD عرضه می‌شوند که فایل‌های تمرینی کافی را در خود در بر دارند.

بدون شک این کتاب ها برای علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی می تواند بسیار مفید و کار آمد باشد. این کتاب ها با کیفیت بسیار بالا به همراه فایل صوتی در اختیار علاقمندان به آموزش زبان آلمانی قرار گرفته است تا در راه یادگیری این زبان بسیار دشوار آنها را کمک کند. وجود تست ها و فایل های تمیری فراوان در این مجموعه می تواند بر یادگیری زبان آلمانی شما بیفزاید.

ویژگی کتاب MENSCHEN A2.1:

  • استفاده از ۴ ماژول کاربردی در کتاب: کتاب MENSCHEN A2.1 در چهار مرحله و قالب طراحی شده است، در هر ماژول ۳ درس ارائه شده است که یکی از آن ها خلاصه تر تظیم شده است. این کتاب مناسب برای زبان آموزان آلمانی در مقطع متوسطه می باشد. پیشنهاد می کنیم که بدون آمادگی قبلی و مطالعه ی سطوح قبلی و پایین تر مجموعه ی منشن، سراغ این کتاب نروید! همچنین گوش دادن به فایل های صوتی که در پکیج MENSCHEN و انجام کتاب کار به طور جداگانه به عنوان مکمل های پیشرو، قابل استفاده هستند.
  • MENSCHEN و فرصت مطالعه ی خودخوان: در صورت آشنایی قبلی با زبان آلمانی و با توجه به طراحی اصولی کتاب، امکان مطالعه ی بدون مدرس را خواهید داشت.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

Charlotte Habersack, Angela Pude, Franz Specht

زبان

آلمانی

سطح کتاب

A2

متعلقات

Student book+Work book+CD

ناشر

Hueber Verlag

شابک/ISBN

9783193019028

قطع

رحلی

نوع جلد

جلد نرم (شومیز)

تعداد صفحات

99

نوع کاغذ صفحات

تحریر سفید 70 تا 80 گرم

تعداد رنگ متن

تمام رنگ

وزن (گرم)

518

منو اصلی

112,500تومان250,000تومان (-55%)

افزودن به سبد خرید