IELTS Best Speaking Brain Trainer (with answer)

45,000تومان

12 عدد در انبار

کد محصول: 22061|نویسنده: Esmaeel Morovat, Ali Ilani|نوع کتاب: آزمون آیلتس|شابک: 9786003169418|تعداد صفحات: 200

کتاب IELTS Best Speaking Brain Trainer اثر Esmaeel Morovat, Ali Ilani

آزمون آیلتس به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی و یکی از با ارزش ‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می ‌شود. این آزمون معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند یا به آن کشورها مهاجرت نمایند.

کتاب IELTS Best Speaking Brain Trainer شامل تمرین و سوالات مفید و سودمند در جهت آماده سازی زبان آموزان برای بخش گفتاری آزمون آیلتس است. آموزه های کتاب به طور جامع بر روی تقویت مهارت گفتاری متمرکز شده و نیز یک راهبرد بسیار موثر برای آماده سازی زبان آموزان ارائه می کند. با در دست داشتن این کتاب، زبان آموزان با تکنیک های موثری برای ارتقای مهارت گفتاری آشنا شده و فرایند یادگیری اصولی و عملی را تجربه می کنند.

کتاب IELTS Best Speaking Brain Trainer تمام آن چیزی که برای کسب نمره کامل بخش مهارت گفتاری در آیلتس لازم است، از جمله موثرترین راهبرد ها، تمرین های جامع و ابزارهایی مفید برای پاسخ به هر سوال را فراهم آورده است.

این کتاب برای آن دسته از افرادی که قصد دارند نمره کامل بخش مهارت گفتاری در ازمون آیلتس را کسب کنند بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است.

توضیحات تکمیلی

کد کالا

22061

نویسنده

Esmaeel Morovat, Ali Ilani

نوع آزمون

IELTS

زبان

انگلیسی

ویرایش

نخست

لهجه

بریتیش

خود آموز یا مدرس محور

هر دو

شابک/ISBN

9786003169418

سال چاپ

1397

قطع

رحلی

نوع جلد

جلد نرم (شومیز)

نوع صحافی

دوخت + چسب گرم

تعداد صفحات

200

نوع کاغذ صفحات

تحریر سفید 70 تا 80 گرم

تعداد رنگ متن

دو رنگ

منو اصلی

IELTS Best Speaking Brain Trainer (with answer)