Five Stars: The Communication Secrets to Get from Good to Great

87,000تومان145,000تومان (-40%)

ناموجود

کد محصول: 21028|نویسنده: Carmine Gallo|نوع کتاب: انگیزشی و موفقیت|ناشر: Macmillan|شابک: 9781509896776|تعداد صفحات: 256|تعداد جلد: 1

کتاب Five Stars اثر Carmine Gallo

کتاب Five Stars  به شنوندگان یاد می دهد که چگونه بر مهارت اقناع تسلط داشته باشند.

ایده ها خودشان نمی فروشند. از آنجایی که نیروهای جهانی سازی ، اتوماسیون و هوش مصنوعی با هم ترکیب می شوند و در هر زمینه کاری اختلال ایجاد می کنند ، داشتن یک ایده خوب به اندازه کافی خوب نیست. تسلط بر هنر باستانی اقناع ، کلید برجسته شدن ، جلو افتادن و رسیدن به عظمت در دنیای مدرن است. ارتباطات دیگر یک مهارت “نرم” نیست – این لبه انسانی است که شما را غیرقابل توقف ، مقاومت ناپذیر و غیر قابل تعویض می کند – با این امتیاز عالی ، یعنی آن ستاره پنجم.

در Five Stars، کارمین گالو ، نویسنده پرفروش کتاب Talk Like TED ، نحوه استفاده از فرمول اقناع ارسطو برای الهام بخشیدن به مخاطبان معاصر را بیان می کند. همانطور که ماهیت کار تغییر می کند ، و فناوری در یک لحظه چیزهایی را به سراسر دنیا منتقل می کند ، مهارت های ارتباطی ارزشمندتر می شوند – نه کمتر. گالو با دانشمندان علوم مغز و اعصاب ، اقتصاددانان ، مورخان ، میلیاردرها و رهبران بازرگانی شرکت هایی مانند گوگل ، نایک و Airbnb مصاحبه کرد تا از نزدیک نشان دهد که چگونه آنها از کلمات خود برای جذب تخیل شما و آتش زدن رویاهای شما استفاده می کنند.

در Five Stars، شنوندگان همچنین یاد می گیرند:

میلیاردر مهارتی وارن بافت می گوید که ارزش شما را 50 درصد افزایش می دهد. چرا شغل شما در گروهی قرار می گیرد که 75 درصد یا بیشتر درآمد شما به توانایی شما در فروش ایده شما متکی است. چگونه بنیانگذاران Airbnb از یک فرمول کلاسیک 3 بخشی که در فیلم های موفق هالیوود به اشتراک گذاشته شده پیروی می کنند چرا باید برای ترغیب شنوندگان بزرگسال به زبان کلاس سوم صحبت کنید. هک یک مغزی استیو جابز ، لئوناردو داوینچی و پیکاسو برای باز کردن بهترین ایده های خود استفاده می کردند.

Carmine Gallo

Carmine Gallo ( -1965 ) نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است. او مدیر موسسه Gallo Communications Group است. او سال ها است که به عنوان مربی مهارت تعامل و سخنران فعالیت می کند. او را متخصص عرصه تعاملات تجاری و مهارت های رهبری و مدیریت می دانند.

توضیحات تکمیلی

کد کالا

21028

نویسنده

Carmine Gallo

زبان

انگلیسی

ناشر

Macmillan

شابک/ISBN

9781509896776

تعداد جلد

1

سال چاپ

1397

قطع

رقعی

نوع جلد

جلد نرم (شومیز)

نوع صحافی

چسب گرم

تعداد صفحات

256

نوع کاغذ صفحات

تحریر سفید 70 تا 80 گرم

رنگ متن

تک رنگ

منو اصلی

Five Stars: The Communication Secrets to Get from Good to Great

87,000تومان145,000تومان (-40%)