Cambridge IELTS 13 Academic Student’s Book with Answers (IELTS Practice Tests)

50,000تومان100,000تومان (-50%)

295 عدد در انبار

کد محصول: 22052|نویسنده: Cambridge University Press|نوع کتاب: آزمون آیلتس|ناشر: Cambridge|شابک: 9781108553094|تعداد صفحات: 140

کتاب IELTS Cambridge Academic 13 برای آزمون IELTS

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به‌عنوان زبان دوم برای افراد بسیاری ازجمله کودکان، نوجوانان، دانشجویان و حتی مدرسان تبدیل به دغدغه شده چراکه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در جهان روزبه‌روز در حال گسترش است.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که افراد مختلف به جهت آن یادگیری زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند، شرکت در  آزمون‌های بین‌المللی ازجمله تافل و آیلتس است. چراکه قبولی در این آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز تنها به مهارت‌های تقویت‌شده زبان آموزان نیاز دارد.

مطالعه کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس چه اهمیتی دارد؟

شرکت در آزمون بین‌المللی آیلتس برای آن دسته از افرادی که قصد دارند برای ادامه تحصیل و یا اخذ ویزای کاری اقدام کنند، کاربردهای مفید و ارزشمندی دارد. برای مثال دانشجویان متقاضی ورود به بهترین دانشگاه‌ های معتبر دنیا نیازمند ارائه نمره قابل قبولی از مدرک بین‌المللی آزمون آیلتس خود هستند.

آزمون آیلتس در دو نوع جنرال و آکادمیک در مراکز آموزشی سراسر دنیا برگزار می‌شود. زبان آموزان برای آمادگی بیشتر قبل از امتحان نیازمند هستند منابع آزمون آیلتس را به‌خوبی مطالعه کرده و این کتاب‌های جامع و کامل را به‌خوبی بشناسند.

معرفی کتاب‌های کمبریج آیلتس

یکی از مهم‌ترین منابع ارزشمندی که بیشتر زبان آموزان برای آمادگی قبل از آزمون به آن احتیاج دارند مطالعه کتاب IELTS Cambridge 13 Academic است.

درس‌نامه‌های جامع و طبقه‌بندی‌شده کتاب آیلتس کمبریج، IELTS Cambridge 13 Academic

مجموعه کتاب‌های IELTS Cambridge در 13 جلد و با سطوح مختلف به زبان آموزان عرضه می‌گردد. همان‌طور که از نام این کتاب مشخص است، آیلتس کمبریج یکی از مهم‌ترین کتاب‌های منتشرشده نشر کمبریج است.

کلیه درس‌نامه‌های جامع این کتاب شامل راهبردها و توضیحات آموزشی کامل بعلاوه تمرین‌های اصولی و طبقه‌بندی‌شده منطبق با هر درس است. کلیه تمرین‌های موجود در کتاب نیز با یک پاسخ‌نامه ارائه‌ شده تا زبان آموزان بتوانند پس از حل آن‌ها پاسخ درست تمرین‌ها را با پاسخ خود مقایسه کنند.

IELTS Cambridge 13 Academic، پیشرفته‌ترین کتاب آمادگی آیلتس

جلد شماره سیزده کتاب آیلتس کمبریج ازجمله مهم‌ترین و باارزش‌ترین نسخه از این کتاب است چراکه پیشرفته‌ترین درس‌نامه‌ها و کلیدی‌ترین موارد آموزشی در این کتاب گنجانده‌شده است.

 مطالعه IELTS Cambridge 13 Academic برای آن دسته از داوطلبان و شرکت‌کنندگان آزمون‌های آیلتس آکادمیک، علاقه‌مندان به تدریس زبان انگلیسی و یا علاقه‌مندان به یادگیری مهارت‌های زبان انگلیسی در سطح پیشرفته پیشنهاد می‌شود.

در کتاب IELTS Cambridge 13 Academic چه مباحثی تدریس می‌شود؟

کتاب IELTS Cambridge 13 Academic همانند 12 جلد قبلی آن شامل مقدمه‌ای از محتوا و مطالب ارائه‌ شده است و در مورد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‌کنندگان یعنی سیستم محاسبه نمره آیلتس صحبت کرده است. علاوه بر این لوح فشرده و فایل‌های صوتی این کتاب یادگیری و مطالعه کتاب به‌صورت خودخوان را برای زبان آموزان فراهم کرده است.

چرا مطالعه کتاب‌های آیلتس کمبریج پیشنهاد می‌شود؟

از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب‌های آیلتس کمبریج می‌توان به ارائه 4 نمونه آزمون کامل جنرال و آکادمیک آیلتس اشاره کرد. این نمونه سؤالات و آزمون‌ها می‌تواند راهنمای جامعی برای تست زدن قبل از آزمون اصلی برای زبان آموزان به‌حساب بیاید.

شما چه داوطلب شرکت در آزمون آیلتس برای تحصیل و یا اقامت در کشورهای خارجی باشید و چه قصد تدریس زبان در آموزشگاه‌ها را داشته باشید، این کتاب در کنار مطالعه کتاب گرامر می‌تواند بهترین گزینه برای تقویت مهارت‌های شما قبل از شرکت در آزمون به‌حساب بیاید.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

Cambridge University Press

نوع آزمون

IELTS

زبان

انگلیسی

ویرایش

نخست

لهجه

بریتیش

متعلقات

CD

خود آموز یا مدرس محور

هر دو

ناشر

Cambridge

شابک/ISBN

9781108553094

سال چاپ

1397

قطع

وزیری

نوع جلد

جلد نرم (شومیز)

نوع صحافی

چسب گرم

تعداد صفحات

140

نوع کاغذ صفحات

تحریر سفید 70 تا 80 گرم

تعداد رنگ متن

دو رنگ

وزن (گرم)

233

منو اصلی

Cambridge IELTS 13 Academic Student's Book with Answers (IELTS Practice Tests)

50,000تومان100,000تومان (-50%)

افزودن به سبد خرید