رویه های بازگرداندن کالا

زبان مدرن همواره آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت قرار داده و در این راستا می کوشد تا سفارشات به صورت کاملا مطلوب به دست مشتری برسد. لذا به منظور داشتن یک خرید مطمئن شما می توانید طی مدت زمان 7 روز از زمان خرید، کالای مورد نظر خود را بازگردانید. اما شاید سوالات زیادی راجع به شرایط بازگشت، مراحل بازگشت و هزینه ها داشته باشید. نگران نباشید، تیم پشتیبانی زبان مدرن آماده کمک به شما عزیزان است.

زمانی که محصول ما به دست شما عزیزان می رسد، این مراحل طی می شود:

  1. محصول شما، از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته می باشد.

در این صورت اصلا جای نگرانی نیست، مبلغ هزینه کتاب به همراه هزینه ارسال به شما باز خواهد گشت. کافیست این مراحل رو طی کنید:

  • طی مدت زمان 24 ساعت با شماره پشتیبانی سایت زبان مدرن (07136473868) تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید. هماهنگی های بعد از این از طریق پشتیبانی انجام خواهد گرفت.
  • محصول مورد نظر را از بسته بندی (شرینک، سلفون) خارج نکنید و به همان شکلی که ارسال شده مرجوع نمایید.

در نظر داشته باشید که چنانچه شما چند کتاب خریداری کرده باشید و فقط یک کتاب از این کتب دارای مشکل باشد، فقط هزینه همان کتاب عودت می گردد.

  •  انصراف از خرید

شما مشتری گرامی می توانید پس از دریافت محصول اقدام به بازگشت آن نمایید.

  • شما مشتری گرامی می توانید کالای خریداری شده خود را در صورتی که بسته بندی (شرینک، سلفون) آن باز نشده و هیچ استفاده ای از محصول نشده باشد، طی مدت 7 روز از زمان خرید مرجوع کنید.

توجه داشته باشید که جعبه و بسته بندی محصول باید به همان صورت که ارسال شده بازگشت داده شود.

  • در صورت انصراف از خرید هزینه ارسال و مرجوع کردن کالا و هزینه بازگشت آن به عهده خود خریدار خواهد بود و حداکثر محصول قابل عودت، تعداد پنج محصول برای نخستین بار می باشد.
  • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی سایت زبان مدرن (07136473868) اطلاع دهید.

توجه داشته باشید این روند برای خرید آنلاین در نظر گرفته شده است و اگر شما محصولی به صورت آنلاین خریداری کرده اید، می توانید  با مراجعه به کتابفروشی مدرن در شیراز به صورت حضوری نیز محصول خود را مرجوع نمایید.

کالا را چطور جهت بازگشت به ما ارسال کنید:

1- تماس با تیم پشتیبانی زبان مدرن

2- پس از دریافت و بررسی درخواست عودت توسط کارشناس پشتیبانی، با متقاضی بازگشت کالا تماس گرفته می‌شود و هماهنگی های لازم جهت زمان بازگشت کالا انجام خواهد شد. کالای بازگشتی مشتریانی که در شهر شیراز ساکن هستند فقط با استفاده از الو پیک، پست سفارشی و یا به صورت حضوری انجام می شود. مشتریانی که در تهران و شهرهای دیگر هستند می توانند از طریق پست سفارشی یا باربری کالای بازگشتی را مرجوع نمایند. آدرس ما برای ارسال: شیراز، خیابان ملاصدرا، پاساژ آناهیتا، کتابفروشی زبان مدرن، کد پستی: 1314965155 و شماره تلفن: 07136473868 

  • کالای بازگشتی پس از دریافت، ابتدا توسط کارشناسان تیم پشتیبانی بررسی و در صورت تایید ادعای مشتری و سلامت کالا، مبلغ خریداری شده طی مدت زمان 3 روز کاری به نام خریدار،  به حساب مشتری واریز می شود.

هزینه بازگشت کالا چطور محاسبه خواهد شد؟

1- اگر ایراد، آسیب دیدگی یا وجود مغایرت مورد تایید کارشناسان پشتیبانی زبان مدرن باشد، هزینه ارسال بر عهده زبان مدرن خواهد بود.

2- در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن مغایرت یا ایراد از سوی کارشناسان زبان مدرن، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

زمان و نحوه بازپرداخت:

در صورت تایید مغایرت کالا و یا خطا در ارسال سفارش پس از تایید کارشناسان ما، مبلغ پرداخت شده توسط شما طی مدت زمان 3 روز کاری به شماره حساب اعلام شده به نام خریدار بازگردانده می شود و در سایر موارد 3 روز کاری پس از عودت کالا این امر انجام می گردد.

در صورت تصمیم شما مبنی بر تعویض خرید، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، زبان مدرن تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و بازگشت، به هیچ وجه در بازپرداخت یا تعویض کالا لحاظ نمی‌شود.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ زبان مدرن بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند.

همچنین، در زمان کمپین ها، جشنواره های فروش و نمایشگاه ها فروش نهایی بوده و امکان مرجوع وجود ندارد.

منو اصلی